Portale internetowe redagowane przez wydawnictwo
 
Wydawnictwo OPOR jest wydawcą portali internetowych. Portale internetowe wydawane przez wydawnictwo mają swoje zespoły redakcyjne, które prowadzą działalność w oparciu o przepisy między innymi prawa prasowego. Wśród  portali, których wydawcą jest Wydawnictwo OPOR są:
 
                           
portalOPOR                        

portal internetowy OPOR.ORG.PL

 

portal internetowy OPOR (Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Radioamatorskich) i Fundacji OPOR. Bieżące informacje o porozumieniu i fundacji oraz organizacji wchodzących w skład porozumienia.

                           
portalQSLPoland v2                        

portal internetowy QSLPOLAND.PL

portal internetowy niezależnego od PZK (Polskiego Związku Krótkofalowców) Biura QSL pozwalającego na wymiane kart QSL pomiędzy wszystkimi użtkownikami pasm amatarskich bez względu na ich przynależności do danej organizacji.

                           
portalBIPopor                        

portal internetowy BIP.OPOR.ORG.PL

 

portal internetowy biuletynu informacji publicznej Fundacji OPOR działający w oparciu o Ustawę o Dostępie do Informacji Publicznej i przepisów wykonawczych do tej ustawy. Informacje na portalu są na bieżąco aktualizowane.

                           
portalJS1019                        

portal internetowy JS1019.PL

 

portal internetowy o otwockich Strzelcach, klasach mundurowych Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku, stowarzyszeniu Towarzystwo Przyjaciół Związku Strzeleckiego "STRZELEC" Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 1019 i o Jednostce Strzeleckiej 1019 Związku Strzeleckiego STRZELEC Organizacji Społeczno-Wychowawczej.

                           
portalWydawnictwo                        

portal internetowy WYDAWNICTWO.OPOR.ORG.PL

 

portal internetowy Wydawnictwa OPOR.
                           
portalKonferencjiSenat2013                        

portal internetowy KONFERENCJA.KROTKOFALOWCY.COM.PL

 

portal internetowy Konferencji AMATORSKA SŁUŻBA RADIOKOMUNIKACYJNA - to nie tylko hobby zorganizowanej przez Fundacje OPOR i Senat RP w Warszawie w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 12 marca 2013 roku.

                           
 strzalka czerw powrót                                                                               
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com